DZIERGAM BO LUBIĘ

Zainspirowana wspaniałą rasą Cavapoo i z miłości do psów zaczęły powstawać sweterki dla nich , ale nie byle jakie ! Tylko 100 % kaszmir ! Bo w pełni na to zasługują.. ale dlaczego by nie wydziergać czapki dla siebie? Hmm ?

Jeszcze w tym samym kolorze !

Korzystam tylko w certyfikowanych produktów firmy Lana Grossa, ponieważ środowisko i zrównoważony rozwój są dla nich najważniejsze. Firma koncentruje się jedynie na najwyższej jakości przędzach , które są produkowane wyłącznie w wiodących włoskich przędzalniach.

DLACZEGO KASZMIR ?

Bo jest najwyższej jakości wełną, bo jest wyjątkowy , bo jest cieniutki i za razem 8 razy cieplejszy niż zwykła wełna , bo ma właściwości termoregulacyjne, bo jest delikatny, bo jest niezmiernie miły w dotyku, bo mogłabym tak wymieniać bez końca…

Chciałabym wam podarować odrobine luksus, wam i waszym psiakom , bo wiem , że w pełni na to zasługujecie. Dlatego tworzę wyjątkową kolekcję czapek, rękawiczek, szali dla was, a dla waszych pupili niezwykle wygodne i ciepłe sweterki z włóczki Puro Lana Grossa 100 % kaszmir.   

Zachęcam do kontaktu mailowego w celu złożenia zamówienia. Każdy projekt jest indywidualny dlatego chcę mieć z wami kontakt, żeby dobrać odpowiednie rozmiary oraz preferowane kolory. Czas realizacji na zmówienie wynosi od 3 do 14 dni.

Do wykonania idealnie dopasowanego sweterka potrzebuję od Ciebie kilku pomiarów

PODUCHY Z WEŁNY ALPAKI

To również wełna luksusowa, cienka , niegryząca i miła w dotyku, a co ważne nie uczula dzięki niskiej zawartości lanoliny. Skład Alta Moda Alpaca Lana Grossa to 90% wełny alpaki, 5% wełny dziewiczej i 5% poliamidu o strukturze delikatnego łańcuszka. Wypełnienie poduchy jest również wyjątkowe – to ekologiczna łuska gryczana, która jest nie tylko niezwykle wygodna i doskonale ugada się do ciała, ale również zawiera tzw. taniny (mają właściwości przeciwzapalne ), rutynę ( wzmacnia układ odpornościowy) , związki celulozowo- ligninowe (utrzymują niski poziom wilgotności wypełnienia) , oraz kwasy organiczne i sole mineralne. Jest przeznaczona dla alergików. A przy tym miło szeleści.   

Poduchy są dopasowane do domków robionych przez stolarza Andrzeja, ale jestem przekonana, że zechcecie ich więcej, nie tylko dla czworonogów , ale również dla siebie lub bliskich. Więc wybierajcie kolory i rozmiary i piszcie zamówienia na maila. Czas realizacji na zmówienie wynosi od 3 do 14 dni.