BREEDERS BOOTCAMP

Moja przygoda z Breeders Bootcamp rozpoczęła się w 2022 roku. Po pierwszym miocie czułam, że chce się rozwijać i nauczyć więcej. Wtedy znalazłam kurs Stephanie Major — Master Class — wspaniały program, który usystematyzował mi każdy dzień rozwoju szczeniaka od narodzin aż do 9 tygodnia ! Od razu po pierwszych filmach wiedziałam, że to jest to czym chciałabym się podzielić z innymi hodowcami. Zależy mi bardzo, żeby hodowle zarówno psów rasowych, ale również i hybrydowych w Polsce podnosiły swój standard, a tym samam dbały o prawidłowy rozwój szczeniąt oraz kondycję suczek hodowlanych . A chyba byłam pierwszym hodowcą z Polski w tamtym czasie który go ukończył.

Od samego początku namawiałam Stephanie na przetłumaczenie całego kursu na język Polski , żeby przełamać barierę językową wśród naszych hodowców. Byłam gotowa poświęcić swój czas, żeby móc to zrobić ! Uwielbiam takie trudne zadania !

Potem pojawił się drugi kurs — od którego w zasadzie wszystko się zaczyna w hodowli — Labor & Delivery. Stephanie dostawała coraz więcej zapytań z Polski .. i stało się ! Ruszyliśmy z projektem tłumaczenia dla tego właśnie kursu z przygotowania i porodu! Zaprosiliśmy do tego zadania Natalię z hodowli Happy Doodles , bo miałam wątpliwości co do swojej znajomości specjalistycznego języka hodowlanego, a nie dość że Natalia zna świetnie język angielski to bardzo interesuje się neonatologią szczeniąt. Jej udział był bardzo pomocny i teraz wiem, że niezbędny!

Praca w tym zespole dała mi dużo satysfakcji, a jeszcze więcej zainteresowanie kursem wśród polskich hodowców. Kolejnym etapem będzie tłumaczenie kursu Master Class , który jest po prostu MISTRZOWSKI!

Programu Breeders Bootcamp nie trzeba reklamować ! Trzeba go po prostu mieć w swoim programie hodowlanym i koniecznie stosować !

Razem jesteśmy silniejsi !

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
ROZUMIEM